طراحی سایت خبری

 

طراحی سایت خبری و مجله

طراحی سایت خبری و مجله. وب سایت های خبری نیز جز وب سایت هایی هستند که همیشه بازدید کننده خود را دارند نه این دلیل که خیلی خاص هستند بله کاربران همیشه آنلاین، همیشه به دنبال خبر هستند چه بسا ممکن است وب سایتی را به عنوان وب سایت مورد علاقه بپسندند و همیشه از آن بازدید نمایند. یک وب سایت خبری خوب نیازمند بروز رسانی ثانیه ای است. این وب سایت ها بازدید بسیار بالایی دارند، هم به دلیل مطالب بسیار زیاد آن و هم وجود مطالبی که نیازمند اولیه هر شهروند است.

شما میتوانید با داشتن یک وب سایت خبری از طریق قرار دادن تبلیغات و یا فروش حساب کاربری ویژه کسب در آمد کنید. مطمئنا طراحی وب سایت خبری و موفق بودن آن برای شما اعتبار جدیدی را به ارمغان می آورد و میتوانید از مزایای داشتن آن بهره چندانی ببرید..

یکی از قابلتهای بسیاری خوبی که در چنین وب سایتهایی میتوان پیاده سازی نمود نمایش آنها برای نسخه های موبایل و تبلت میباشد که به نام طراحی سایت ریسپانسیو و یا واکنش گرا شناخته میشود تا کاربران راحت تر بتوانند خبرهای سایت شما را دنبال نمایند.

امکانات

از عمده امکانات وب سایت های خبری و مجله ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • افزودن بی نهایت خبر
  • قابلیت قرار دادن تصویر در اخبار
  • نمایش ویدئو و اخبار ویدئویی
  • قرار دادن تبلیغات در قسمت های مختلف وب سایت
  • دسته بندی اخبار
  • طراحی صفحه اول اخبار به منظور مشاهده همه اخبار از همه دسته بندی ها

در این وب سایت ها از آخرین تکنولوژی های روز به جهت بالا بردن امنیت و کیفیت استفاده خواهد شد. امکانات در نظر گرفته شده در بالا به عنوان پیشفرض میباشند و امکانات مورد دلخواه شما نیز قابل پیاده سازی هستند.

برخی از نمونه کارها نمونه کارها